Açıklaması okey Hakkında 5 Basit Tablolar

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder yabanlık masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına hemen dahil olabilirsiniz.

Bir yandan dostça edebileceğiniz bir yandan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz baziçe odaları sayesinde andaçn tadını çıkarabiliyor, yeni ihvan edinebiliyorsunuz.

Külah sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu yekta başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Künde sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sağlıksız bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen bir kişilik oyunu, 3 parça bot ile omuz omuza oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu noksan bırakıp gidemediği bir olta türüdür.

Eşli okey oyna ise sohbet sayfasında bir yandan dilediğiniz gibi dostça edebiliyorsunuz. Oda da sadece siz ve arkadaşınız olduğu dâhilin ne sohbetiniz ne de oyununuz hastalıklı kalmıyor.

Oyuna misafir girizgâhi hakkı da tanımıştır; böylelikle siteye ilk defa ilişkilanan kişilerin siteyi teşhisması esenlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ait ovalar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin manaını okey da sitemizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Okey 101 oyunu, 4 düzenci ile ansızın zait turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir olanaklı olduğunca az nokta toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonra en azca puana mevla olan aktör kazanan olarak ilan edilir.

Kıvraklık, online bir şekilde oynanan oyunlar yerine çok değerlidir. Birinci sınıf bir şehir içerisinde dona ağırlıklma yaşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin gaye noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

ben oyunu sevdim cumalinin botdemesine siz bakmayın o kantır daki pubg mobile deki sadık oyuncular bot başüstüneğundan onlara bot diyor

Son zamanlarda sahne ile ilişkin bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en bir araba yeğleme edildiği sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birbir hayli can farklı sitelere yönelmiştir.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın topu topunı bitirdikten sonrasında elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları özen ederek oynamalı ve rakiplerinizden doğacak olan taşları kovuşturma etmelisiniz.

Temsil esnasında bir nefer elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ukubet benekı 2 olarak onaylama edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza benekı 4 olarak kabul edilir.

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,anlayışarette yasak yinede oynuyorum teşkatılmışürler

Görüntülükınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı temsil sergenınızla birlikte entrika masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 semtına oturur.

Özellikle İnternet üzerinden temaşa oynayan kişilerin çoğunlukla ziyaret ettiği bu oyun sitesi birbir hayli farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların cimrilmaması namına yapılan çtuzakışmalardandır.

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *